Pasiruošimas vestuvių fotosesijai. Ko nepamiršti?

Pasiruošimas vestuvių fotosesijai gali būti tiek spontaniškas, tiek gerai apgalvotas. Visgi dauguma jaunavedžių vestuvių dieną nori jaustis ramūs ir fotosesiją kartu su fotografu kruopščiai suplanuoja iš anksto. Pateikiame kelis svarbiausius patarimus, kurie gali praversti ruošiantis šiai progai.

  1. Prieš susitikdami su fotografu apgalvokite galimą fotosesijos idėją, vietą ir kitas jums rūpimas detales. Galbūt fotosesijos prieskoniu gali tapti jūsų bendri pomėgiai ar darbinė veikla? Fotografas gali pasiūlyti įsiamžinti gražiausiose miesto ir gamtos vietose, tačiau pagalvokite, ar jos jums bus reikšmingos? Svarbu, kad fotosesija būtų artima jums patiems, todėl galbūt prasmingiau jūsų vestuvių dieną įamžinti ne ištaigingoje viloje, bet tame pačiame obelų sode, kur mylimasis paprašė jūsų rankos?
  2. Su fotografu aptarkite fotosesijos detales, nusimatykite fotosesijos laiką, vietą, trukmę. Nepamiršti svarbių fotosesijos aspektų padės užrašai. Svarbiausias fotosesijos detales užsirašysime ir jums priminsime mes, tačiau galbūt norėsite pasižymėti ką nors asmeniško.
  3. Jei fotosesija numatoma po atviru dangumi, pagalvokite apie alternatyvą esant blogam orui. Galbūt tokiu atveju norėtumėte fotografuotis kavinėje ar bibliotekoje, o gal jūsų pasivaikščiojimą fotosesijos metu išgelbės baltas ar peršviečiamas skėtis (šie variantai nuotraukose „nenuspalvina“ veidų) ir ryškiaspalviai botai.
  4. Nors prieš vestuvių fotosesiją jums greičiausiai teks patirti daug grožio procedūrų, primename, kad svarbu nepamiršti pasirūpinti antakiais, nagais, rankų oda. Jei esate kavos ir cigarečių mėgėjai, galbūt verta pagalvoti apie dantų balinimą? Jei norite, kad fotosesijos dieną jūsų oda švytėtų, pasistenkite bent kurį laiką taisyklingai maitintis, išgerti pakankamą kiekį vandens ir skirti deramą dėmesį poilsiui, miegui. Bent kurį laiką susilaikykite nuo sūrių produktų, dėl kurių organizme susilaiko skysčiai ir oda gali atrodyti paburkusi.
  5. Pasirūpinkite profesionaliu makiažu ir būkite pasiruošę džiaugsmo ašaroms, saulės vonioms bei lietaus išdaigoms. Fotosesijos metu su savimi turėkite kelias svarbiausias makiažo priemones (pavyzdžiui, odos blizgesiui panaikinti skirtą sausą pudrą, lūpdažį lūpoms paryškinti ir kt.).
  6. Susitarkite su fotografu, kas iš jūsų (o gal visi kartu) prieš fotosesiją nuvyks apžiūrėti vietą / vietas (jei jos nėra kitame mieste ar šalyje), kur bus fotografuojama. Tai ypač aktualu, jei jose teko senokai lankytis. Nežinia, ar parkas, kuriame nusprendėte fotografuotis, nėra uždarytas rekonstrukcijai, o piliakalnis neužaugo neperžengiamais krūmynais.
  7. Jeigu fotosesiją planuojate mieste, pasidomėkite, ar vestuvių fotosesijos dieną nevyks svarbių renginių, kurie galėtų paralyžiuoti eismą, pavyzdžiui, bėgimo maratonų, mugių. Tokiu atveju nusimatykite išvykti iš namų anksčiau ar pasiplanuoti kitą maršrutą.
  8. Jei nuotaka batelius pirmą kartą apsiaus vestuvių dieną, būtų gerai pasiimti patogius atsarginius. Šie ypač pravers, jei fotosesija numatoma ilgesnė ir jos metu teks daug vaikščioti.
  9. Jeigu numatoma ilgesnė fotosesija, galite su savimi pasiimti užkandžių ir ko nors atsigerti. Jei fotografuositės šaltuoju metų laiku, nepamirškite termoso.
  10. Likus dienai (ar kelioms dienoms) iki fotosesijos, su fotografu suderinkite paskutines detales. Gyvas pokalbis prieš fotosesiją naudingas tiek fotografui, tiek jauniesiems – laidžia geriau pažinti vieniems kitus, padeda panaikinti įtampą ir porai drąsiau jaustis fotografuojantis.

Šaltinis: noriufoto.lt