Kodėl vestuvių fotosesijos metu svarbu geras humoro jausmas?

Blogas oras, spaudžiantys bateliai, išsipurvinta suknelė, nubėgęs makiažas, vėluojantys svečiai… Ir tai tik kelios aplinkybės, dėl kurių vestuvių fotosesija ar visa vestuvių diena jaunavedžiams gali tapti sunkiu išbandymu. Kas labiausiai gelbėja sudėtingose situacijose? Fotografo Juliaus Kalinsko teigimu, tai yra pozityvumas ir geras humoro jausmas.

Ko reikia gerai vestuvių fotosesijai? Pasak J. Kalinsko, svarbiausia tą dieną yra puiki jaunųjų nuotaika ir natūrali, nesuvaidinta emocija.

„Jaunavedžiai neturi sukti galvos, kaip jiems pozuoti. Jie turi jaustis atsipalaidavę, lyg vieni būtų išėję pasivaikščioti į parką ar miestą. Vestuvių fotografo darbas yra kokybiškai perteikti tikrus jausmus ir šypsenas, todėl spaudžiant fotoaparato mygtuką kartais svarbu būti nepastebėtam“, – tvirtina J. Kalinskas.

Neretai pasitaiko, kad jaunavedžiai vestuvių fotosesijos metu jaučiasi įsitempę, nes prieš akis laukia ilga diena ir sunku prognozuoti, ar viskas klosis sklandžiai.

„Tokiais atvejais tenka pabūti psichologu ir nuraminti besijaudinančią porą, pajuokauti ir jų mintis nuo būsimo puotos stalo ar vėluojančių svečių nukreipti kur kitur. Visuomet jauniesiems stengiamės priminti, kad vestuvės yra judviejų šventė ir tą dieną jie turi koncentruotis vienas į kitą ir mėgautis kiekviena akimirka. Vestuvių detalėmis pasirūpins už jas atsakingi žmonės, o jei kas ir bus ne taip, svarbiausia nepamesti šypsenos“, – mano fotografas.

Labai svarbu, kad jaunavedžiai ir fotografas gerai suprastų vieni kitus, todėl prieš vestuves J. Kalinskas teigia visuomet susitinkantis su klientais. Gyvo susitikimo metu jaunieji ir fotografas gali ne tik pažinti vieni kitus, bet ir aptarti technines fotosesijos detales: vietą, laiką, rekvizitus, kurių gali prireikti ir pan.

„Taip pat iš anksto aptariame fotosesijos scenarijų, kuriuo vadovautumėmės, jei fotosesijos dieną lytų ar būtų žvarbus oras. Manau, kad prisitaikymas prie netikėtos situacijos yra viena iš mūsų stiprybių, – teigia J. Kalinskas. – Ir atminkite: niekas taip lengvai nepagadina nuotakos šypsenos, kaip nepatogūs bateliai“.

Šaltinis: noriufoto.lt