Kaip išsirinkti vestuvių fotografą?

Net ir ryškiausi atsiminimai apie vestuves atmintyje ilgainiui ima blukti. Vestuvių fotosesija – galimybė juos išsaugoti ryškius ir nekintančius, todėl prieš šią šventę jauniesiems itin svarbiu uždaviniu tampa fotografo paieškos. Kokie kriterijai yra svarbūs leidžiantis į vestuvių fotografo paieškas?

Nuotraukos kalba už save. Fotografo patirtį liudija jo darbai. Peržiūrėję nuotraukas nutarkite, ar jums patinka fotografo braižas, nuotraukų stilius, jose vyraujanti nuotaika.

Darbo patirtis. Pasidomėkite, ar jus dominantis fotografas yra mėgėjas, ar profesionalas, kiek metų užsiima šia veikla. Didesnė darbo patirtis – didesnis šansas, kad darbo metu fotografas bus susidūręs su įvairiomis situacijomis darbo metu ir mokės lanksčiau prie jų prisiderinti.

Gyvas pokalbis. Greičiausiai apsispręsti dėl to, ar fotografas jums yra tinkamas, padės gyvas pokalbis. Jo metu galėsite įsitikinti, ar su fotografu lengvai pavyksta rasti bendrą kalbą, ar per fotosesiją galėsite atsipalaiduoti.

Idėjos. Ar susitikimo metu fotografas yra iniciatyvus, siūlo idėjų, kur ir kaip galima fotografuotis? Jei jam nestinga idėjų, vadinasi, ir fotosesijos metu bus lengviau ieškant patinkančio kadro.

Rekomendacijos. Ką apie fotografo darbą kalba fotosesijų dalyviai? Atsiliepimai ir rekomendacijos padeda geriau sužinoti apie fotografo darbo specifiką, jo patikimumą, atsakingumą.

Šaltinis: noriufoto.lt

Would you like to comment?

Leave a Reply