Atsiliepimai

Geriausiai apie fotografo darbą kalba jo nuotraukos ir klientų atsiliepimai. Ką apie mus pasakoja vestuvių fotosesijose dalyvavusios poros?

Renata ir EvaldasJuliaus nuotraukose emocijos nesuvaidintos, kadrai nesustatyti, pagautos tikros reportažinės akimirkos, o ne statiniai surepetuoti kadrai. Jausmai ir nuotaikos jo nuotraukose – tikri. Susitikę su Juliumi supratome, kad su šiuo žmogumi galėsime atsipalaiduoti prieš objektyvą, nes jis turi talentą labai greitai užkrėsti gera nuotaika ir fotosesiją paversti smagiu nuotykiu visiems joje dalyvaujantiems.

Renata ir Evaldas

 

 

Donata ir NerijusJulių vestuvėms pasirinkome dėl jo humoro jausmo ir atsipalaidavimo, gebėjimo sukurti jaukumą prieš objektyvą. Labai nenorėjome šabloninių statiškų nuotraukų Senamiesčio brome, todėl tai, kad Julius leido mums kvailioti ir tiesiog gerai leisti laiką, fotosesiją pavertė labai smagia mūsų ypatingos šventės dalimi.

Donata ir Nerijus

 

 

 

Daiva ir MarijanasSavo priešvestuvinėje fotosesijoje norėjom jaustis laisvai ir nesuvaržytai. Norėjome nuotraukose įamžinti nuoširdžias, o ne suvaidintas emocijas. Būtent dėl to ir rinkomės Julių. Drąsiai rekomenduotume Julių ir Kristiną kitiems, nes su jais dirbti buvo lengva, smagu, o rezultatas pranoko mūsų lūkesčius. Tai žmonės, mylintys tai, ką daro!!!

Daiva ir Marijanas

 

 

 

Valantina ir PauliusFotosesijai pasirinkome Julių, kadangi labai patiko peržiūrėtos jo fotosesijų nuotraukos. Tai, kad buvome pažįstami jau anksčiau, leido fotosesijos metu mums jaustis labai laisvai, laikas prabėgo greitai ir linksmai… 🙂 Rekomenduotumėme jį ir kitoms besituokiančioms draugų poroms! 🙂 Fotografas dirba kartu su savo žmona, kuri duoda ir puikių patarimų, ir visapusiškai padeda palengvinti fotosesiją 🙂

Valentina ir Paulius

 

 

Asta ir DimitrijusFotosesijos metu jautėmės gerai ir jaukiai. Mums buvo svarbu, kad nuotraukose išliktume savimi, Julius su Kristina sugebėjo perteikti mūsų charakterius ir norus (kartu išlaikydami ir aukso viduriuką tarp visiškai vėjavaikiškų nuotraukų ir tokių, kokias galime dovanoti seneliams). Šie tikri ir nuoširdūs žmonės labai gerai dirba savo darbą

Asta ir Dimitrijus